V košíku je celkom:

0 kusov | 0.00  €


Naším najlepším dodávateľom je príroda

Akcia     

TEREZIA Klub

Klub Terezia Company Staňte  sa  členom Klubu TEREZIA COMPANY a automaticky  získate 10% zľavu na  všetky produkty v našom  internetovom  obchode na  neobmedzene dlhú  dobu. Stačí sa len  zaregistrovať a nakupovať ako...

Viac o klube

Prečo my?

  • sme česká spoločnosť s 25-ročnou tradíciou
  • všetky naše produkty sú 100% prírodné a bez chemických prímesí
  • ako výrobca máme 100% dohľad nad kvalitou surovín a postupom výroby
  • naše produkty obsahujú maximálne množstvo účinných látok vstrebateľných ľudským organizmom

Viac o nás

Vítame Vás na stránkach našej rodinnej spoločnosti TEREZIA COMPANY, ktorá sa už vyše 20 rokov zaoberá vývojom, výrobou a distribúciou vlastných produktov zo zdraviu prospešných húb (hliva ustricovitá, korálovec ježatý, húževnatec jedlý, hnojník obyčajný, lesklokôrovka obyčajná) a rastlín (rakytník rešetliakový, šípky, baza čierna, marhule).

„100% zdravé, 100% prospešné a 100% čisté! Také sú výživové doplnky označené logom TEREZIA100, ktoré pre svojich zákazníkov vyrábame v 100% kvalite už vyše 20 rokov.“

Ing. Terézia SVÁTOVÁ
zakladateľka rýdzo českej spoločnosti TEREZIA COMPANY

Vyrábame produkty iba z prírodných zdrojov, bez konzervačných látok, chemických farbív a chuťových regulátorov. Našou základnou filozofiou je, aby sa výrobky dostali ku každému v čo najprirodzenejšej podobe. Veríme, že si zaslúžite kvalitné produkty zo 100 % čistých zdrojov, ktoré upevnia vaše zdravie a psychickú pohodu.

100% ZDRAVÉ

Výživové doplnky pod hlavičkou TEREZIA100 pomáhajú vďaka zložkám z hlivy ustricovitej, rakytníka rešetliakového a ďalších zdraviu prospešných húb a rastlín, upevňovať správne fungovanie organizmu a dopĺňať látky k bežnej strave, ktoré telo potrebuje.

100% PROSPEŠNÉ

Výživové doplnky pod hlavičkou TEREZIA100 sú maximálne prospešné ľudskému zdraviu, pretože obsahujú účinné látky z hlivy ustricovitej, rakytníka rešetliakového a ďalších v správnom pomere a koncentrácii.

100% ČISTÉ

Výživové doplnky pod hlavičkou TEREZIA100 sa vyrábajú v čo najprirodzenejšej podobe (zdrojom je hliva ustricovitá, korálovec ježatý, húževnatec jedlý, hnojník obyčajný, lesklokôrovka obyčajná, rakytník rešetliakový, šípky, čierna baza), preto neobsahujú žiadne chemické látky, farbivá ani glutaman sodný.

100% KVALITNÉ

Výživové doplnky pod hlavičkou TEREZIA100 sa vyrábajú z najkvalitnejších surovín, celý výrobný proces podlieha prísnej kontrole a to je zárukou najvyššej kvality. 

100% ČESKÉ

Výživové doplnky pod hlavičkou TEREZIA100 už vyše 20 rokov vyrába rýdzo česká spoločnosť TEREZIA COMPANY, a to výhradne na území Českej republiky. 

NAŠIM NAJLEPŠÍM DODÁVATEĽOM JE PRÍRODA 

TEREZIA COMPANY