V košíku je celkom:

0 kusov | 0.00  €


O TEREZIA COMPANY

Naša rodinná firma TEREZIA COMPANY sa zaoberá vývojom, výrobou a distribúciou vlastných produktov zo zdraviu prospešných húb a rastlín pre spokojnosť zákazníkov už 27 rokov.

Našou základnou filozofiou je, aby sa naše produkty dostali ku každému v čo najprirodzenejšej a najčistejšej podobe. Preto neobsahujú prídavné látky a prímesi, ktoré neprinášajú ľudskému organizmu úžitok. Pri výrobe používame striktne len celé huby (hliva ustricovitá, korálovec ježatý, húževnatec jedlý, hnojník obyčajný, lesklokôrovka obyčajná), nielen extrakty a to z dôvodu, že huby, ktoré spracúvame majú v sebe množstvo aktívnych látok, ktoré sa snažíme využiť čo komplexnejšie. Naše výrobky sa líšia predovšetkým čistotou spracovania a certifikovanou výrobou.

Naše portfólio obsahuje výrobky z kategórií:

 

Naša spoločnosť TEREZIA COMPANY, ako prvý výrobca uviedla na trh úplne nový originálny výrobok Hliva ustricovitá v kapsulách ako výživový doplnok. Ide o 100% čistý prírodný prípravok bez chemických prímesí. Tento výrobok sa stal v lekárňach medzi zákazníkmi natoľko populárnym, že onedlho sa ponuka v lekárňach rozšírila aj o produkty iných výrobcov. Naše výrobky z hlivy ustricovitej a ďalších zdraviu prospešných húb a rastlín, sa líšia predovšetkým čistotou spracovania, certifikovanou výrobou i najdôležitejším prvkom – znalosťou pôvodu surovín. Všetky suroviny spracované v našich výrobkoch majú jasný pôvod z EÚ a certifikáciu, nejde teda o dovoz z tretích krajín bez jasného pôvodu.

Naša spoločnosť TEREZIA COMPANY ako prvá tiež uviedla na trh výrobok B17 APRICARC s obsahom vitamínu B17. Ďalšie prvenstvo sme získali spracovaním rakytníka rešetliakového do multivitaminových želatínok s vynikajúcou ovocnou chuťou s názvom RAKYTNÍČEK.

PȎVOD SUROVÍN (HLIVA USTRICOVITÁ, RAKYTNÍK REŠETLIAKOVÝ A ĎALŠIE)

Všetky dostupné suroviny používané pri výrobe pochádzajú z tuzemska a výhradne z krajín Európskej únie. Produkty sa vyrábajú na území Českej republiky s českými pracovnými silami. Kvalita surovín, výrobný proces a hotové výrobky podliehajú kontrole podľa platných právnych noriem.

VÝROBA PRODUKTOV Z HLIVY USTRICOVITEJ, RAKYTNÍKA REŠETLIAKOVÉHO A ĎALŠÍCH ZDRAVIU PROSPEŠNÝCH HÚB A RASTLÍN 

Všetky produkty, ktoré vyrábame, prechádzajú schvaľovacím procesom Štátneho zdravotného ústavu v Prahe o bezpečnosti pre ľudské zdravie a ich uvádzanie na trh Slovenskej republiky je odsúhlasené Úradom verejného zdravotníctva SR. Naše výživové doplnky sa vyrábajú v prostredí pod stálou kontrolou Štátnej poľnohospodárskej inšpekcie s certifikátom HACCP.

PREČO POUŽÍVAME V PRODUKTOCH S OBSAHOM HLIVY USTRICOVITEJ VŽDY CELÉ HUBY? 

Naša spoločnosť TEREZIA COMPANY nepoužíva extrakciu z hlivy ustricovitej z toho dôvodu, že huby, ktoré spracúvame, v sebe prirodzene obsahujú komplex aktívnych látok v optimálnom množstve pre ľudský organizmus.

Extrakciou cielene získavame z niektorých húb konkrétne účinné látky, ale súčasne sa tým zbavujeme ostatných látok, ktoré huby obsahujú. Napríklad hliva ustricovitá je bohatým zdrojom betaglukánov, statínov, hubovej vlákniny, minerálnych látok a vitamínov. Ak získame z huby iba glukány, zbavujeme sa tým ďalších látok, ktoré pôsobia vo vzájomnej harmónii a majú oveľa viac účinkov než jediná látka získaná extrakciou (synergický efekt).

Extrakty získané z huby sú len sólistom, naopak huba použitá vcelku je dobre zohratým symfonickým orchestrom.“

 

 

 S.T. Chang


profesor biológie, viceprezident Svetovej spoločnosti biotechnológie húb, člen výkonného výboru Medzinárodnej spoločnosti pre výskum a vedu o hubách.

 

TEREZIA COMPANY sa súčasne zameriava na vývoj, výrobu a distribúciu 100% prírodných zeleninových koreniacich zmesí VEGI, kde sa nepoužívajú konzervačné látky, chemické farbivá, glutaman sodný ani prídavné látky alebo prímesi.

Veríme, že si zaslúžite kvalitné produkty z kvalitných prírodných zdrojov, ktoré prospejú vášmu zdraviu a psychickej pohode.