V košíku je celkom:

0 kusov | 0.00  €


A A A

Internetový obchod

Nakupujte z pohodlia domova a ušetrite svoj čas aj peniaze. Ak sa zaregistrujete v našom internetovom obchode automaticky získate 10 % zľavu na všetky produkty. Naviac vám budeme pravidelne posielať informácie o našich novinkách a zaujímavých akciách.

Registrovať sa a získať 10 % zľavu ⟩

Kamenná predajňa Praha

Radi vás osobne uvítame a poradíme vám v našej prevádzke. Navštíviť nás môžete v pracovných dňoch od 8:00 do 16:30. Naši zamestnanci vám pomôžu s výberom produktu presne pre Vás. Nájdete nás na adrese Na Návršie 997/14, Praha 4 Michle. Pri nákupe v našej predajni získate drobný darček.

Ako sa k nám dostanete? ⟩

Bezplatná linka

Naši zamestnanci sú vám k dispozícii aj na bezplatnej telefónnej linke 0800 72 72 72, ktorá je v prevádzke v pracovné dni od 8:00 do 16:30. Sme pripravení vám pomôcť s vašim problémom, informovať vás o všetkých našich produktoch, novinkách a akciách. Takisto na bezplatnej linke.

Kamenná lekáreň

Naše produkty zakúpite takmer vo všetkých 3 000 lekárňach v Českej republike a 2 000 lekárňach na Slovensku. Neustále rozširujeme sieť lekární v ktorých zakúpite naše produkty. Snažíme sa, aby naše najžiadanejšie produkty boli v lekárňach vždy skladom.